Miski WC – luksus i komfort w jednym!

Dziś, kiedy ktoś modernizuje łazienkę oraz chce to uczynić tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście sądzę, iż lepiej jest wydać więcej i oprócz funkcjonalności cieszyć się także piękną estetyką.
Nowoczesne miski WC cechują się wyjątkową stabilnością, wytrzymałością a także prostym montażem. Doskonale pasują do łazienek tradycyjnych, jak i tych zaaranżowanych w stylu nowoczesnym. Z racji na różne kształty i odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie dostosowane do jego potrzeb i preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% a także łatwe czyszczenie bez wykorzystania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko a także zmieniamy nasz styl życia na proekologiczny. To nowe bezrantowe rozwiązanie spełnia kryteria konsumentów szczególnie dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne typy misek oraz przycisków spłukujących. Samą pokrywę stelaża możemy dowolnie wykończyć zgodnie z kompozycją wnętrza toalety. Wnętrze miski WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w higienie umywalkę czy bidet, aniżeli znane nam dotychczas misy WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie zalecane do wnętrz nowoczesnych. Sprawdzi się również w wnętrzach o średnim metrażu, bowiem wizualnie powiększa przestrzeń. Z uwagi na brak relacji z podłożem sprzątanie toalety jest dokładniejsze, przyjemniejsze a także przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się już wzorem a także stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, że nie trzeba martwić się niemiły hałas powiązany z uderzeniem klapy o muszlę. Starczy lekko popchnąć, aby deska zamknęła się sama, cicho oraz bezpiecznie!

Miski podwieszane doskonale sprawdzają się w współczesnych wnętrzach, w których istotną rolę mają rozwiązania nietypowe a także bardzo estetyczne. – Montaż z wykorzystaniem stelaża podtynkowego umożliwia na ukrycie zbiornika oraz poprawę estetyki toalety.
Współczesna misa WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej a także w pełni funkcjonalnej ubikacji. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną linię, odpowiadającą aranżacji właściwej ze aktualnymi trendami. Miska WC dedykowana jest do zamocowania na ścianie, przez co masz łatwy dostęp do posadzki – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, iż zachowanie higieny jest jeszcze łatwiejsze. Dobry projekt w połączeniu z najwyższym stopniem higieny to tylko niektóre korzyści płynące z bezrantowej miski wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest ukryta w instalacji podtynkowej, a widoczny jest jedynie guzik spłukujący. Ogromną korzyścią podwieszanych misek WC jest to, że niezwykle łatwo jest wyczyścić ziemię pod toaletą. Dodatkowo można ją umieścić na wyższej wysokości, dzięki czemu są wygodnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim ogromny krok w kierunku dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, że łazienka, a szczególnie wucet to gniazdo bakterii. Kołnierz w wc utrudnia precyzyjne czyszczenie a także oczyszczenie tej części miski, która jest niewidoczna dla oka, a w której zbiera się wiele zanieczyszczeń. Skuteczny płyn oczyszczający oraz szczotka oczywiście ułatwią umycie powierzchni, do których można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na trudny dostęp. Kołnierz w misie wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także umożliwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz oraz w zależności od ilości jej użycia, spłukuje wyłącznie część miski. Ten asynchroniczny przepływ sprawia, iż brud nagromadzony pod kołnierzem jest niemożliwy do usunięcia. Natomiast miska bezkołnierzowa, nazywana też bezrantową ma specjalistyczne, wyprofilowane kanały (wycięcia), które zapewniają swobodny przepływ wody po całym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał oraz proporcjonalnie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych zanieczyszczeń.