Przegląd bezrantowej ceramiki łazienkowej

bezrantowa miska wc

Urządzasz łazienkę i stoisz przed wyborem ceramiki? Zastanawiasz się, które kolekcje są godne uwagi? A może nie wiesz, na którego producenta warto zwrócić uwagę? Jeśli nie jesteś pewny, jakiego wyboru dokonać, ten artykuł jest dla Ciebie. Poniżej wskażemy ciekawe produkty, które są godne uwagi, a jednocześnie funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości.

Ciekawa kolorystyka ceramiki łazienkowej w kolekcjach Deante

Ceramika w łazience odgrywa istotną i pierwszorzędną rolę. Bardzo ważne jest, aby była ona dopasowana do charakteru wnętrza. Produkty Deante spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Występują one w najróżniejszych kształtach, rozmiarach i kolorach. Idealnie wpasują się we wnętrza małe i duże. O wysokiej jakości produktów Deante świadczy ich głęboki i wyrazisty kolor tak jak w przypadku najnowszej kolekcji w kolorze grafitowym. W sklepie lazienkiabc.pl znajdziesz szeroki wybór produktów i Ceramiki marki Deante.

Ceramika w kolorze grafitowym to propozycja dla osób, które cenią sobie niestandardowe i jednocześnie ciekawe rozwiązania. Za posiadaniem modeli pochodzących z tych kolekcji, przemawia także ich praktyczność i funkcjonalność. Bezrantowe rozwiązania są bardzo higieniczne i łatwe w usuwaniu zanieczyszczeń, które powstają w trakcie codziennego użytkowania.

ceramika łazienkowa

RAK – czarna ceramika w nowoczesnym stylu

Coraz większą popularnością cieszy się ceramika w kolorze ciemnym. Idealnie odnajduje się ona w nowoczesnych i przestronnych łazienkach, w których dominuje połączenie marmuru z elementami czarnej ceramiki. Podejmując decyzję o zastosowaniu tego typu rozwiązania, warto przejrzeć kolekcję producenta RAK, który proponuje nie tylko ciekawe wzornictwo, ale i funkcjonalne.

Idealnym przykładem jest kolekcja Feeling, gdzie występuje miska WC bez kołnierza. Jest to miska WC czarny mat podwieszana owalna. Propozycja RAK Ceramics to propozycja dla osób wymagających. Firma specjalizuje się w ceramicznych artykułach sanitarnych. Posiada ponad trzydziestoletnie doświadczenie, dzięki czemu produkuje produkty najwyższej jakości.

Plusy bezrantowej ceramiki łazienkowej

Dzisiejsze kolekcje producentów ceramiki łazienkowej przynoszą funkcjonalne rozwiązania. Jednym z nich jest brak rantu w miskach WC. Coraz częściej zastępują one klasyczne kompakty. Dzięki temu przestrzeń zyskuje nowoczesny design. Z technicznego punktu widzenia warto zauważyć, że są one bardziej wytrzymałe i solidne od starszych rozwiązań.

Dzięki temu, że w sklepach znajduje się szeroki wybór kształtów, każdy znajdzie rozwiązanie idealne dla siebie. To dowód na to, że czasem jakość idzie w parze z ceną. Mimo że miski bezrantowe są droższe od klasycznych, ich jakość jest nieporównywalna. Ponadto miski bezrantowe zużywają około 30% mniej wody w porównaniu do misek z rantem. Koszt zakupu zwraca się więc z upływem czasu. Dodatkowy atut to łatwiejsze czyszczenie toalety, która nie posiada kołnierza, ponieważ pod rantem nie zbiera się brud i kamień. Co za tym idzie, zmniejsza się zużycie środków czyszczących, co jest ogromną zaletą, szczególnie dla eko-użytkowników.

Nie przegap